ברוכים הבאים!

חיינו השוטפים מלאי מורכבויות וקשיים לא פשוטים. קצב החיים והתמודדיות השונות עשויות לגבות מאיתנו ומהסביבה שלנו מחיר נפשי. מכון תל אביב לפסיכותרפיה מורכב מקבוצה של אנשי מקצוע שהתאגדו לעבוד ביחד ולשתף פעולה, על מנת למצוא לכל אדם את הטיפול הספציפי שמתאים עבורו. המגוון באנשי צוות מאפשר להתאים לכל מטופל גם שיטת טיפול מתאימה וגם את המטפל המתאים ביותר!
 
          

המפגשים הט
יפוליים שאנו מציעים מבוססים על קשר אישי, אנושיות והבנה כי לכל אדם יש להתייחס באופן ייחודי המתאים לו. האמונה שלנו היא שטיפול נפשי הינו מרחב מאפשר, שניתן למצוא בו כוחות פנימיים להתגבר על קשיים ומכשולים, לחדש את התקווה, ולהעניק כוח רענן לשינוי.

צוות המכון המורכב מפסיכולוגים קליניים, פסיכיאטרית מומחית ופסיכולוגיות ילדים מומחיות, מאופיין באנשים בעלי גישה אישית, מקבלת ומקצועית. אנו שמים דגש על סביבת עבודה טיפולית נעימה וחמימה, כאשר המפגשים מתקיימים תוך שמירה על פרטיות ודיסקרטיות מלאה של המטופלים.

צוות המכון מורכב מאנשי מקצוע מומחים ובעלי ניסיון, העוסקים בתחומים שונים ומגוונים כגון דיכאון, חרדות, פוסט-טראומה, קשיים בדימוי עצמי ותחושת ביטחון, התנהגות אובססיבית כפייתית, קשיים ביצירת קשר זוגי, קשיים בהסתגלות חברתית, בעיות זוגיות, משבר אמון, בגידה, קשיים בתקשורת, ריחוק רגשי, טיפול בילדים לסוגיו, הפרעת קשב וריכוז, הדרכת הורים ואבחונים פסיכולוגים ופסיכודידקטים למיניהם ועוד.

חשוב לנו להשקיע זמן ומאמץ על מנת לספק את רמת הטיפול והשירות הטובים ביותר, תוך מתן דגש על אנשי צוות מקצועיים, תנאי טיפול מיטביים, וגישה מקבלת, חמימה וידידותית. 

אנו מזמינים אתכם להגיע לפגישת היכרות לאחר שיחת טלפון ראשונית בה נברר יחד מהו הטיפול הדרוש ועם אלו קשיים רגשיים הנכם מתמודדים. במידת הצורך, אם קיימת התלבטות האם להתחיל טיפול או כל בירור אחר שברצונכם לעשות, ניתן לשוחח אישית עם כל אחד מהמטפלים.

אנו מזמינים אתכם להיפגש איתנו, על מנת שתוכלו למצוא את הפתרון המתאים ביותר לבעיותיכם.
תוכלו להכיר באתר את
אנשי הצוות שלנו,  צפות בהם משוחחים בסרטונים השונים,
להתבונן
בחדרי הטיפול שלנו, לבקר אותנו בעמוד ה Facebook שלנו,
וליצור עמנו קשר בטלפון 03-9505052 או
בדף יצירת קשר
.


מלאו פרטים ואנו ניצור קשר