טיפול פסיכולוגי באינטרנט

מכון תל אביב לפסיכותרפיה נותן שירותי טיפול וייעוץ באינטרנט:
צ'אט (עם וללא וידיאו): המטופל והמטפל קובעים יום ושעה בו הם מנהלים שיחה בת שעה דרך התכתבות Online. זו פגישה וירטואלית בה המטופל יושב במקום נוח ובטוח עבורו, וכותב את אשר על ליבו. בזמן קצר יחסית נוצר קשר של אמון, מתפתחת ציפייה, ומתחיל תהליך נפשי עמוק ומשמעותי יותר ויותר. ייחודה של פגישה מסוג זה בצ'אט הוא בכך שהמטופל נשאר למעשה אנונימי (כאשר נעשה ללא וידיאו), ולחלק מהאנשים מתאפשר בכך מרחב ביטחון בו הם מרגישים נוח יותר להיפתח ולהיחשף. (יש ליידע את המטפל במידה ומעוניינים בשיחות צ'אט עם וידיאו).
חלופת מיילים: המטופל שולח מכתב אל המטפל, וזה עונה לו לאחר מספר ימים. לאחר מספר התכתבויות נוצרת תקשורת אישית, הדדיות ועומק שמובילים לתהליך טיפולי משמעותי ורציני. הטיפול במייל ייחודי בכך שמאפשר לכל צד להרהר על הכתוב ועל מה שהוא מעוניין לכתוב ללא לחצים של זמן, ולענות בזמן שנוח לו. 
 
התשלום מתבצע מראש עבור ארבע חלופות מייל או עבור ארבע שיחות צ'אט. (חלופת מייל משמעה מייל מהמטופל ומייל תגובה מהמטפל). 
ניתן לקרוא עוד על 
תנאי השימוש בכל הקשור לטיפול דרך האינטרנט.
יש לציין כי טיפול פסיכולוגי דרך האינטרנט בצ'אט או במייל
מיועד למבוגרים בלבד החל מגיל 18!
תיעוד של תוכן השיחות אינו נשמר במערכת של המטפל, הן על מנת לשמור על פרטיות והן על מנת לאפשר שיח פתוח וחופשי ללא חשש מתיעוד.

הנכם מוזמנים לקרוא עוד על טיפול באמצעות צ'אט או מייל:
טיפול באמצעות צ'אט טיפול באמצעות צ'אט
טיפול Online בצ\'אט (עם וללא וידיאו) הינו טיפול פסיכולוגי וירטואלי. למעשה במקום להיפגש פנים מול פנים בקליניקה, המטופל והמטפל קובעים יום ושעה בה הם מנהלים שיחת טיפול בת שעה דרך התכתבות Online. זו פגישה וירטואלית בה המטופל יושב במקום נוח ובטוח עבורו, וכותב את אשר על ליבו. בזמן...
קראו יותר >
טיפול באמצעות מייל טיפול באמצעות מייל
טיפול Online במייל הינו טיפול פסיכולוגי וירטואלי. למעשה במקום להיפגש פנים מול פנים בקליניקה, המטופל והמטפל מפתחים תהליך נפשי שמתרחש באמצעות כתיבה וקריאה. התהליך עובד כך: לאחר שתכתבו את מכתבם הראשון למטפל תקבלו תוך מספר ימים מכתב תגובה, שעושה שימוש במכתב שקיבל מכם. בזמן...
קראו יותר >
מלאו פרטים ואנו ניצור קשר