לבטים לגבי המשך נישואים

לבטים לגבי המשך נישואים
לבטים לגבי המשך נישואים
הדילמה האם להמשיך נישואים מורכבת מאוד, כגבר / או כאישה אנו מעסיקים את עצמנו בשאלות האם אני נמצא עם בן הזוג שמתאים לי? האם אני רוצה להמשיך ככה? האם אני יכול לחיות עוד שנים ולהיות מאושר עם בן הזוג הזה? האם אני יכול להיות שמח ומאושר יותר עם בן זוג אחר? האם הזוגיות הזו תהיה מסוגלת לספק לי את מה שאני רוצה? האם יש סיכוי לשינוי?

כבעלי משפחה אנו שאולים את עצמנו האם זה מצדיק פירוק משפחה? מה השלכות הכלכליות של גירושים? איך זה ישפיע על הילדים? איזו בחירה עדיפה עבורם? ומה חשוב יותר? מימוש אני כבן זוג או כבן משפחה?
מאוד קשה לתפקד בחיי היומיום כאשר תחושות כאלו מלוות אותנו. תחושת אי הוודאות, הבלבול וההליכה על חבל דק מחלחלת אל ההתנהלות המשפחתית והאישית ויצרת מצב עוד יותר קשה.

במקרה של לבטים כבדים שכאלו חשוב לברר את כל השאלות הללו, חשוב לברר האם ניסינו הכל? האם יש רצון להפריח תחושות אהבה נושנות? יש לבחון את דרכי התקשורת עד היום, את דרכי קבלת ההחלטות, לחשוב כל אחד לחוד ולאחר מכן יחד, מה מוביל אותי, ומה הם סדרי העדיפויות.
קשה להתמודד לבד וכזוג בתוך מערבולת רגשית, שמאיימת על שינוי קיצוני באורך חיינו, יעוץ וטיפול יכולים לסייע בהבנת יחסי הכוחות, הרצונות, הצרכים, המטרות המשותפות והמנוגדות ולמצוא את ההחלטות הטובות לנו. הרבה פעמים בתהליך של טיפולי זוגי עובר כל אחד מבני הזוג מסע אישי שמשפיע על הבנתו את המצב והמניעים לו , ומרחיב את זווית הראייה אל בר קבלת ההחלטה.
 


אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר לקביעת פגישת היכרות ראשונית!
 
 ________________________________________________________________

מידע נוסף בנושא:  טיפול פסיכולוגי בדיכאון  |  טיפול דרך האינטרנט
________________________________________________________________

ניתן להתייעץ גם:  בפורום ייעוץ פסיכולוגי
________________________________________________________________

פנו אלינו לקביעת פגישת היכרות: בטלפון 03-9505052 או בטופס יצירת קשר
מלאו פרטים ואנו ניצור קשר