רח' פרופ' שור 16, תל-אביב 077-9969194

יעל אלמוג

פסיכותרפיסטית ומטפלת במוסיקה, בילדים ומבוגרים
יעל אלמוג, פסיכותרפיסטית ומטפלת במוסיקה

יעל אלמוג, פסיכותרפיסטית ומטפלת במוסיקה

פסיכותרפיסטית ומטפלת במוסיקה העוסקת בטיפול בילדים, מתבגרים ומבוגרים, כולל מבוגרים בגיל השלישי. את הניסיון המקצועי רכשתי במסגרות ציבוריות כמו העמותה לילדים בסיכון, בית איזי שפירא ומעון יום פסיכיאטרי לילדים (המחלקה לפסיכיאטריה של הילד והמתבגר, בית החולים תל השומר).

אני עובדת עם אנשים הסובלים ממשברי חיים המתאפיינים בבדידות, חרדה, דיכאון וקשיים במערכות היחסים. מומחית בטיפול בספקטרום האוטיסטי, בילדים, מתבגרים ומבוגרים. פרט לכך, אני מטפלת בילדים, החל מילדים בגיל הרך הסובלים מקשיים רגשיים המופיעים לאורך תהליך ההתפתחות, כמו חרדה, קשיים בוויסות הרגשי, הפרעות בהתקשרות או קשיי פרידה.

כמו-כן, מטפלת בילדים בגיל בית ספר הנזקקים לעזרה רגשית על רקע משברי חיים כמו אבדן, גירושין, דיכאון, חרדה, אחאות לילד עם צרכים מיוחדים, מופנמות, סגירות רגשית וקשיים בהשתלבות במעגל החברתי.

אני מאמינה שמערכות היחסים עם הדמויות המשמעותיות הן הערוץ דרכו האדם בונה ומעצב את דרכו בחיים. פגיעות שנוצרו במערכות יחסים אלה, ממשיכות לכאוב ולהדהד לאורך החיים ולהסב סבל רב. הקשר הטיפולי, הוא צומת המאפשר שינוי פסיכולוגי במערכות הקשרים ולכן בתוך מסגרת זו קיימת חשיבות רבה להתאמת אמצעי הביטוי הרגשי למטופל.

כמטפלת, אני מציעה למטופליי טיפול באמצעות שיחה (פסיכותרפיה מילולית) וכן טיפול המשלב גם מוסיקה כאמצעי לביטוי רגשי. בקרב ילדים, אני מציעה אפשרות להשתמש בעולם המשחק והיצירה, כאשר המוסיקה היא חלק ממנו, כאמצעי ביטוי טבעיים ומותאמים לילדים.

מעוניינים שנצור קשר?

tapi office location