רח' פרופ' שור 16, תל-אביב 077-9969194
דף הבית
טיפול פסיכולוגי בחיפה

טיפול פסיכולוגי בחיפה

פסיכולוג קליני

מכון ת"א לפסיכותרפיה מעמיד לרשותכם טיפול פסיכולוגי בחיפה. באמצעות טיפול ממוקד ומותאם אישית, אחרי אבחון ובירור הגורמים למצב, תוכלו לשפר את איכות החיים ולהתמודד איתם ביעילות רבה יותר.

טיפול פסיכולוגי – גם בחיפה והצפון

לא רק הגוף זקוק לטיפול, החלמה ותחזוקה. גם הנפש, שעוברת תהליכים, מודעים ובלתי מודעים, זקוקה לטיפול, כאשר יש קושי ביחסים בין אישיים, בהתנהגויות, דרכי התמודדות עם מצבים שונים, ועוד. החיים מזמנים לכולנו קשיים רבים, לעתים מלווים בכאב וסבל, והטיפול הפסיכולוגי נועד לתת כלים מקלים ומיטיבים שיסייעו במצבים אלו.

ישנן שיטות רבות ומגוונות של טיפול פסיכולוגי, ביניהן טיפול פסיכודינמי, טיפול קוגניטיבי התנהגותי ועוד. כל שיטת טיפול מותאמת למטופל בהתאם למצבו והגורמים למצב זה, והשיטה נקבעת לאחר אבחון מקיף ומדויק, כדי לתת את המענה הטוב ביותר למטופל.

בקליניקת הטיפולים בחיפה של מכון ת״א לפסיכותרפיה, ניתן טיפול פסיכולוגי על ידי פסיכולוג קליני מוסמך ובעל נסיון רב, בועז טולדנו.

מעוניינים שנצור קשר?

בועז טולדנו, פסיכולוג קליני, עוסק בטיפול בילדים, מתבגרים ומבוגרים. את נסיונו המקצועי רכש בועז במסגרות ציבוריות, ביניהן המרכז לבריאות הנפש מעלה הכרמל, שם עבד, בין היתר, כפסיכולוג האחראי במחלקות אשפוז הנוער (מחלקת אשפוז יום ומחלקת אשפוז מלא). כמו-כן, עבד כפסיכולוג בשירות הפסיכולוגי חינוכי בחיפה, במסגרת גנית ובית ספרית, חינוך רגיל וחינוך מיוחד.

בועז מטפל בילדים החל מגיל הגן, כאשר בגילאים הצעירים, הטיפול נעשה ברובו באמצעות משחק. המשחק מהווה דרך משמעותית עבור ילדים לשתף בעולמם הפנימי, ומשם ניתן ללמוד לעיתים קרובות לגבי תפיסותיהם וחוויותיהם את המציאות החיצונית והפנימית שלהם.

בטיפול בגילאים מתקדמים יותר, עם מתבגרים, החלק הוורבלי מפותח יותר, אם כי ישנם גם לא מעט מתבגרים שמשתמשים גם בדרך העקיפה של משחק בכדי לבטא את עולמם הפנימי בדרך נוספת.

בטיפול במבוגרים מציע בועז פסיכותרפיה מילולית, טיפול באמצעות שיחה.

בועז נוקט בשיטות טיפול אפקטיביות ומיטיבות, המתבססות על השכלתו, נסיונו המקצועי ועל אמונתו כי הקשר הטיפולי מאפשר הזדמנות להעמיק בהבנה ולבחון מחדש תבניות ודפוסי התנהגות.

תושבי חיפה והצפון, המחפשים טיפול פסיכולוגי בחיפה, מוזמנים ליצור קשר עם הקליניקה שלנו בצפון ולקבוע פגישה עם בועז טולדנו, שייצא יחד אתכם למסע שבסופו שיפור איכות החיים והקלה משמעותית בשגרת היום.

הכותב: איתמר פסקל, פסיכולוג קליני

מעוניינים שנצור קשר?

tapi office location
דברו איתנו