רח' פרופ' שור 16, תל-אביב 077-9969194
דף הבית
פסיכיאטר בתל-אביב

פסיכיאטר בתל-אביב

מחפשים פסיכיאטר בתל-אביב?

מכון תל אביב לפסיכותרפיה מציע טיפול פסיכיאטרי באמצעות ד"ר שירה כהן, פסיכיאטרית מומחית המטפלת במגוון קשיים רגשיים, בגישה אישית, נעימה וחמה.

במקרים מסויימים קשה להתמודד עם דיכאון, חרדות, טרואמות או קשיים רגשיים אחרים, ומעוניינים למצוא דרך להתמודד טוב יותר. אבחון וטיפול נפשי נכון יכול לעזור להתמודד ולתפקד טוב יותר. הפסיכיאטרית מאבחנת את הקושי הרגשי עמו מתמודדים, ממליצה על טיפול תרופתי מתאים במידה וקיים צורך לכך, וכמובן טיפול פסיכולוגי מתאים.

מגוון הטיפולים הנפשיים הקיימים רב ומגוון. אנו מציעים במכון טיפול פסיכודינמי, טיפול קוגניטיבי התנהגותי, טיפול זוגי, טיפול פסיכולוגי לילדים, אבחונים פסיכולוגים ועוד. הפסיכיאטרית במכון מסוגלת לאבחן את הקושי הנפשי ולהציע את הטיפול המתאים ביותר עבורך. היתרון של מכון פסיכותרפי מסוג זה הוא ביכולתו להציע הן מגוון טיפולים והן מגוון מטפלים היכולים להתאים לכל אחד, בין אם מטפל או מטפלת וכדומה.

מעוניינים שנצור קשר?

 

מחפשים פסיכיאטר בתל אביב?
צרו עמנו קשר בטלפון 03-9505052

כמובן שהפגישות הטיפוליות אצלנו במכון נעשות באופן דיסקרטי (אנו מקום פרטי ללא קשר לארגון מסוים), תוך דגש על רגישות ומקצועיות. במידת הצורך ניתן להתייעץ בנוגע לחוות דעת פסיכיאטרית לבתי משפט, נושאים משפטיים אחרים כגון צוואות, ביטוח לאומי וכדומה.

פנו אלינו להתייעצות מקצועית עם הפסיכיאטרית. במידה והנכם מתלבטים ניתן להתקשר אלינו ולברר כל שאלה. אנו ממליצים לא לדחות טיפול נפשי במידה והנכם חווים קשיים רגשיים המשפיעים על מצד הרוח והתפקוד היומיומי.

הנכם מוזמנים לבקר במגוון הנושאים בהם אנו מספקים ייעוץ פסיכיאטרי לילדים נוער ומבוגרים כגון:

המיקום שלנו בתל אביב:


הצג מפה גדולה יותר

מעוניינים שנצור קשר?