רח' פרופ' שור 16, תל-אביב 077-9969194
דף הבית
פסיכיאטר בתל-אביב

פסיכיאטר בתל-אביב

מחפשים פסיכיאטר בתל-אביב?

מכון תל אביב לפסיכותרפיה מציע טיפול פסיכיאטרי באמצעות ד"ר שירה כהן, פסיכיאטרית מומחית המטפלת במגוון קשיים רגשיים, בגישה אישית, נעימה וחמה.

במקרים מסויימים קשה להתמודד עם דיכאון, חרדות, טראומות או קשיים רגשיים אחרים, ומעוניינים למצוא דרך להתמודד טוב יותר. אבחון וטיפול נפשי נכון יכול לעזור להתמודד ולתפקד טוב יותר. הפסיכיאטרית מאבחנת את הקושי הרגשי עמו מתמודדים, ממליצה על טיפול תרופתי מתאים במידה וקיים צורך לכך, וכמובן טיפול פסיכולוגי מתאים.

ד"ר שירה כהן, הפסיכיאטרית במכון מסוגלת לאבחן את הקושי הנפשי ולהציע את הטיפול המתאים ביותר עבורך ממגוון הטיפולים המוצעים במכון: טיפול תרופתי, טיפול פסיכודינמי, טיפול קוגניטיבי התנהגותי, טיפול זוגי, טיפול פסיכולוגי לילדים, אבחונים פסיכולוגים ועוד, ולבחור האם לשלב בין טיפולים.

 

 

מחפשים פסיכיאטר בתל אביב? צרו עמנו קשר בטלפון 03-9505052

ד

ד"ר שירה כהן

פסיכיאטרית מוסמכת

ד"ר שירה כהן היא פסיכיאטרית מוסמכת בעלת שנות ניסיון רבות וניסיון בפסיכותרפיה בנוסף להסמכתה כרופאה פסיכיאטרית. בפגישה עם ד"ר כהן בקליניקה בתל אביב, היא תסייע לכם למצוא את הטיפול המתאים ביותר עבורכם שיקל על הבעיה ויאפשר לכם לחזור לתפקוד מלא ולחיים מאושרים בהקדם האפשרי.

הפגישות הטיפוליות אצלנו במכון נעשות באופן דיסקרטי (אנו מקום פרטי ללא קשר לארגון מסוים), תוך דגש על רגישות ומקצועיות. במידת הצורך ניתן להתייעץ בנוגע לחוות דעת פסיכיאטרית לבתי משפט, נושאים משפטיים אחרים כגון צוואות, ביטוח לאומי וכדומה.

פנו אלינו להתייעצות מקצועית עם הפסיכיאטרית. במידה והנכם מתלבטים ניתן להתקשר אלינו ולברר כל שאלה. אנו ממליצים לא לדחות טיפול נפשי במידה והנכם חווים קשיים רגשיים המשפיעים על מצד הרוח והתפקוד היומיומי.

 

מעוניינים שנצור קשר?

tapi office location